Zebranie z Rodzicami

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Szanowni Rodzice

Zapraszamy Państwa na zebrania grupowe, które odbędą się 27.08.2020r. wg ustalonego poniżej harmonogramu.
Obecność jednego rodzica/opiekuna prawnego na zebraniu jest obowiązkowa
z uwagi  na przekazywane ogólne informacje dotyczące nowego roku szkolnego oraz konieczność podpisania wymaganymi przepisami  RODO zgód i upoważnień.

Prosimy o punktualne przybycie, przestrzeganie ustalonych w harmonogramie godzin rozpoczęcia zebrania, posiadanie ochrony ust i nosa oraz własnych przyborów do pisania

 

                                               Dyrektor Przedszkola
                                                    oraz Rada Pedagogiczna

Harmonogram spotkań z Rodzicami:

 

Grupa I „Jagódki”, dzieci 4 letnie, wychowawca mgr Aniela Olszewska

Rozpoczęcie zebrania o godzinie 16.30. Rodzice wchodzą do przedszkola wejściem głównym i wychodzą przez ogród przedszkolny.

  1. Banek Karolina
  2. Białas Natalia
  3. Bogacka Natalia
  4. Czuryszkiewicz Hanna
  5. Gałęziok Dominik
  6. Górniak Paweł
  7. Grzeszczyk Zofia
  8. Jurczyk Leon
  9. Maszczyszyn Robert
  10. Rębiś Joanna
  11. Rębiś Maria
  12. Szlichcin Antonina
  13. Tyrasek Szymon
  14. Wiora Joanna
  15. Wiszniewska Amelia
  16. Wrodarczyk Tomasz

 

Grupa II „Żabki”, dzieci 3-4 letnie, wychowawca p. Aneta Gralla

 Rozpoczęcie zebrania o godzinie 16.45. Rodzice wchodzą do przedszkola wejściem głównym i wychodzą przez ogród przedszkolny.

  1. Białas Tymoteusz
  2. Bodusz Hanna
  3. Budzińska Otylia
  4. Czaja Łucja
  5. Foks Tomasz
  6. Froń Julia
  7. Gandera Szymon
  8. Jarzombek Hanna
  9. Komuda Jagoda
  10. Kowolik Maja
  11. Łukawska Helena
  12. Malok Helena
  13. Markusik Igor
  14. Mateja Ignacy
  15. Michalski Adam
  16. Ostałowska Alicja
  17. Ostałowska Matylda
  18. Posmyk Magdalena
  19. Rokita Karol
  20. Sitarz Maja
  21. Sukienik Stanisław
  22. Urbańczyk Maja
  23. Weingart Rafał
  24. Wienczek Mateusz
  25. Wienczek Natalia

 

Grupa III „Jeżyki”, dzieci 4-5 letnie, wychowawca mgr Agnieszka Mościńska

 Rozpoczęcie zebrania o godzinie 17.00. Rodzice wchodzą do przedszkola wejściem głównym i wychodzą przez ogród przedszkolny.

  1. Aleksy Jakub
  2. Banaś Piotr
  3. Breguła Wojciech
  4. Brzenzka Kornel
  5. Brzenzka Liliana
  6. Frączek Michał
  7. Gałkiewicz Waleria
  8. Jaruszewska Hanna
  9. Krawczyk Szymon
  10. Łabno Kinga
  11. Łukawski Jakub
  12. Machoń Emilia
  13. Machoń Hanna
  14. Okroskowicz Piotr
  15. Posmyk Łukasz
  16. Roter Lena
  17. Samol Antonina
  18. Słota Maja
  19. Szałyński Szymon
  20. Szopińska Julia
  21. Szulkin Bruno
  22. Szulkin Lena
  23. Ślusarczyk Emilia
  24. Wilczek Tymon
  25. Winszczyk Hanna

 

Grupa IV „Tygryski”, dzieci 4-5 letnie, wychowawcy: mgr Karina Horzela, mgr Barbara Kula

Rozpoczęcie zebrania o godzinie 17.15. Rodzice wchodzą do przedszkola wejściem głównym i wychodzą przez ogród przedszkolny.

  1. Boncol Leon
  2. Buczyńska Paulina
  3. Dolibóg Emilia
  4. Frej Mateusz
  5. Frej Patrycja
  6. Gałęziok Natalia
  7. Jarzombek Antoni
  8. Kasperczyk Ewelina
  9. Labus Remigiusz
  10. Leszczyk Antoni
  11. Leszczyk Julia
  12. Łastowski Piotr
  13. Markusik Wiktor
  14. Nowak Bartosz
  15. Ochmańczyk Leon
  16. Skołudek Alicja
  17. Skrzypek Karolina
  18. Stanek Oliwia
  19. Strykowski Mateusz
  20. Szlachetka Maja
  21. Tobor Karolina
  22. Weingart Kacper
  23. Widera Szymon
  24. Wyleżałek Łukasz
  25. Wyrostek Olivier

 

Grupa V „Sówki”, dzieci 6 letnie, wychowawcy: mgr Joanna Dworzyńska, mgr Agnieszka Jedlińska

 Rozpoczęcie zebrania o godzinie 17.45. Rodzice wchodzą do przedszkola wejściem głównym i wychodzą przez ogród przedszkolny.

  1. Adamus Kinga
  2. Bendkowski Dawid
  3. Ciongwa Bartosz
  4. Czaja Oskar
  5. Dzionsko Weronika
  6. Dziubosz Franciszek
  7. Grabowska Anna
  8. Kamińska Paulina
  9. Kocot Agata
  10. Komuda Alicja
  11. Krzykawski Jakub
  12. Leksy Szymon
  13. Luczyga Milena
  14. Maliowska Laura
  15. Musioł Martyna
  16. Piech Marcel
  17. Pokladko Dawid
  18. Skrzypulec Paulina
  19. Stanek Mikołaj
  20. Stobiecka Zuzanna
  21. Święcicka Zofia
  22. Tobor Anna
  23. Urbańczyk Paulina
  24. Wrodarczyk Agata
  25. Zielińska Patrycja

 

Grupa VI „Motylki”, dzieci 5-6 letnie, wychowawca mgr Beata Janta

 Rozpoczęcie zebrania o godzinie 16.30. Rodzice wchodzą do przedszkola i wychodzą z niego  przez ogród przedszkolny.

  1. Bodusz Lena
  2. Brynkus Kinga
  3. Brynkus Zofia
  4. Czaja Liliana
  5. Dolewka Alina
  6. Dolewka Antoni
  7. Frej Magdalena
  8. Frej Monika
  9. Gardiasz Amelia
  10. Giza Adam
  11. Górniak Emilia
  12. Hobot Adam
  13. Jasiak Karol
  14. Jędryka Hanna
  15. Kołodziejczyk Kinga
  16. Malinowska Maja
  17. Ogiewa Dominik
  18. Paczkowska Zofia
  19. Piszczelok Hanna
  20. Szastok Natalia
  21. Szwiec Patryk
  22. Szydłowski Kacper
  23. Terech Małgorzata
  24. Wienczek Anastazja
  25. Żmij Natalia
Wielkość czcionki
Kontrast