WAŻNE! Procedura funkcjonowania przedszkola w czasie pandemii

Szanowni Rodzice !!

Od poniedziałku 25 maja 2020 r. w nowym, wzmożonym reżimie sanitarnym zostanie otwarte nasze przedszkole dla dzieci, których rodzice wcześniej złożyli deklaracje korzystania z zajęć opiekuńczych w naszej placówce.

Jeśli ktoś z Państwa w późniejszym terminie nie będzie mógł sprawować opieki nad swoim dzieckiem w domu i będzie chciał skorzystać z opieki w przedszkolu powinien wcześniej „zdalnie” skontaktować się z wychowawcą grupy w celu zgłoszenia dziecka i wypełnienia stosownych dokumentów.

Prosimy rodziców o zapoznanie się z „Procedurą funkcjonowania przedszkola w trakcie pandemii COVID 19”.

Przypomina się, że nadal można korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego  z powodu zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły w związku z COVID-19.

Procedura funkcjonowania przedszkola w trakcie pandemii COVID 19

Informacja o stanie przygotowania przedszkola