#zostańwdomu

Drodzy Rodzice!

„Skrzaty” dbają o zdrowie swoje i  swoich najbliższych, dlatego tak sumiennie wykonujemy zalecenia Ministra Zdrowia i bierzemy udział w akcji  # zostańwdomu . Życzymy, aby spędzony w domu czas był dla dzieci i rodziców czasem wspólnej zabawy i nauki , a przede wszystkim czasem spędzonym w rodzinnym gronie. Jest ku temu okazja, by wspólnie zagrać w gry planszowe, by razem malować, śpiewać  i tańczyć. Propozycji spędzenia wolnego czasu jest mnóstwo.

W zakładce # zostańwdomu (na górze strony głównej tuż obok podstron grup przedszkolnych) codziennie będą zamieszczane propozycje zabaw i zadań dla dzieci z różnych sfer aktywności dziecięcej : muzycznej, plastycznej, matematycznej, itp. Mamy nadzieję, że zadania się Wam spodobają . Życzymy dużo zdrówka i udanej zabawy , pozdrawiamy!!!

#zostańwdomu Starszaki #zostańwdomu Maluchy #zostańwdomu Logopedia #zostańwdomu Religia #zostańwdomu język Angielski #zostańwdomu Pomoc psychologiczno-pedagogiczna